آخرین خبرها

 نماینده ولی فقیه در کردستان و استاندار حمله تروریستی حرم شاهچراغ را محکوم کردند

نماینده ولی فقیه در کردستان و استاندار در پیام مشترکی حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت احمد بن موسی، شاهچراغ (علیه السلام) شیراز را که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از هموطنان شد، محکوم کردند…

حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی و اسماعیل زارعی کوشا ضمن محکومیت این حمله تروریستی، آن را نشانه رذالت و استیصال دشمنان ایران اسلامی دانستند.

در  این پیام آمده است: حمله تروریستی به حرم‌ مطهر حضرت احمد ابن موسی علیه السلام که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از هموطنانمان شد اوج رذالت، استیصال و سنگدلی دشمنان ایران اسلامی را به نمایش گذاشت.

در ادامه این پیام آمده است: این حادثه خونین و ناگوار یکبار دیگر نشان داد که دشمنان بویژه تهی مغزان تکفیری با توسل به حربه‌های مختلف قومی و مذهبی در صدد رخنه در صفوف به هم پیوسته و متحد مردمان این سرزمین هستند و از هر فرصتی برای ضربه زدن به ملت بزرگ ایران و وحدت و برادری امت اسلامی استفاده می کنند.

در ادامه این پیام عنوان شده است: مردم بصیر و پرافتخار ایران اسلامی همچنان که از آغاز انقلاب با همه وجود و در سنگرهای مختلف از کیان و عظمت نظام اسلامی دفاع کرده اند، اکنون نیز همچون ادوار درخشان و افتخار آفرین گذشته اجازه کوچکترین تعدی و دست درازی را به ارزش‌ها، مقدسات و امنیت و آرامشی که با خون هزاران شهید دلاور این سرزمین به دست آمده است  نخواهند داد.

در پایان آمده است: لازم می دانیم این حادثه تلخ و ناگوار و شهادت و مجروحیت مظلومانه تعدادی از مردم متدین کشورمان را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران و خانواده‌های این شهدای مظلوم  تبریک و تسلیت گفته و از دستگاه‌ قضا و متولیان امنیت کشور درخواست داریم با قاطعیت و در سریع ترین زمان ممکن عوامل و حامیان این حمله تروریستی را شناسایی و به کیفر اعمال شنیع‌شان برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید