آخرین خبرها

تبریک به مناسبت هفته تعاون

نماینده ولی‌فقیه در کردستان هفته تعاون را تبریک گفت

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان هفته تعاون را به همه تعاونگران و مسئولان این‌حوزه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی؛ شهید آیت الله دکتر بهشتی مروج تفکر اقتصاد مردم محور و عدالت جوی تعاون؛ هفته تعاون را به همه تعاونگران، فعالان و مسئولان این بخش در کردستان تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
تَعَاوَنُوا عَلَی الْبِرِّ وَالتَّقْوَی (در راه نیکی و پرهیزگاری با هم تعاون کنید)

امروزه نقش بخش تعاونی در توسعه اقتصادى و اجتماعى، جهش تولید و اشتغال پایدار كشور بر كسی پوشيده نيست و مردم كم و بيش می‌دانند اين بخش مهم و مردمی در ميدان کار و تولید و افزايش سطح درآمد جامعه مؤثر هستند.

بی‌تردید تعاونی‌ها نقش به‌سزایی در افزایش تولیدات، ترغیب و تشویق افراد برای سرمایه‌گذاری داشته و از این طریق با جذب سرمایه می‌توانند بستر و زمینه را برای کارهای مولد و موثر در جامعه مهیا کنند، بنابراین از مسئولان استانی انتظار می‌رود مطالبات و موانع پیش‌رو فعالان این حوزه را برطرف کنند.

اینجانب بار دیگر به نوبه خود هفته تعاون را به تمامی تعاونگران تبریک و تهنیت عرض کرده و از خداوند منان سلامت، سعادت و توفیق روزافزون برای تلاشگران این حوزه و آرزوی شکوفایی اقتصادی را در بخش تعاون کشور و استان کردستان دارم.

عبدالرضا پورذهبی
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان

دیدگاهتان را بنویسید