آخرین خبرها

توصیه‌های خواندنی نماینده ولی‌فقیه در کردستان به دانش‌آموزان و معلمان/کسب علم و توجه به پیشرفت کشور در اولویت قرار گیرد

به گزارش روابط‌عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی صبح امروز در مراسم آغاز سال‌تحصیلی جدید و آئین بازگشایی مدارس که در دبستان دخترانه شهید نامدار مرادی این شهر برگزار شد،
با تبریک آغاز سال‌تحصیلی به همه دانش‌آموزان و والدین اظهار داشت: امیدوارم در سال‌تحصیلی جدید ضمن موفقیت، ویروس کزونا ریشه‌کن شود.

وی هدف از حضور دانش‌آموزان در مدارس را کسب علم و دانش خواند و گفت: باید معلمان نیز از مسائل و دانش روز آگاه و در راستای تعلیم و تربیت دانش‌آموزان تلاش کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان خطاب به دانش‌آموزان تصریح کرد: در سال‌تحصیلی جدید کسب و یادگیری علم، طراوت، معنویت و توجه به خدا و ارزش‌های دینی را در اولویت قرار داده و در این راستا گام بردارید.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب طراوت و شادابی را در ورزش تعبیر فرموده؛ خمودی و بی‌حالی را برای دانش‌آموزان سمی دانست و افزود: توجه به خدا، ارزش‌های دینی، عبادت، خویشتن‌داری و تقوا جزو مهم‌ترین مسئله و برنامه‌های دانش‌آموزان بوده که باید مورد غفلت قرار نگیرد کمااینکه خوشبختانه امروز در رفتار دختران این مهم ملموس و مشهود بود.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی “میهن‌پرستی، وطن‌پرستی و توجه به پیشرفت، آینده و سعادت کشور” را جزو دیگر وظایف دانش‌آموزان خواند و یادآور شد: امیدوارم همه مسئولان و دانش‌آموزان در این راستا گام بردارند.

دیدگاهتان را بنویسید