آخرین خبرها

دیدار کاروان «زیر سایه خورشید» با نماینده ولی‌فقیه در کردستان+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، همزمان با دهه کرامت و در آستانه فرارسیدن سالروز ولادت امام رضا(ع)، کاروان معنوی «زیر سایه خورشید» حامل پرچم متبرک بارگاه منور رضوی و هدایای متبرک این آستان با ترکیبی از خادمان و مبلغان امشب با نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان دیدار کردند.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی در این دیدار که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان انجام شد، ضمن خیر مقدم به مهمانان، اظهار داشت: در استان کردستان محبان و دوستداران اهل‌بیت(ع) زیاد هستند و این مبالغه نیست بلکه یک واقعیت است.

وی با اشاره به اینکه ۸۰درصد جمعیت استان کردستان اهل‌سنت بوده اما ارادت آنان به معجزات اهل‌بیت(ع) فوق‌العاده و زبانزد است، گفت: بنده این محبت، عشق و علاقه کردستانی‌ها به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) را از نزدیک مشاهده کرده‌ام.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه ۱۵ زیارتگاه از جمله زیارتگاه هاجره خاتون خواهر امام رضا(ع) در مرکز استان وجود داشته و مردم برای زیارت مرقد به آنجا می‌روند، تصریح کرد: خوشبختانه مردمان شیعه و سنی در مناسبت‌های ملی مذهبی در کنار یکدیگر با وحدت و یکدلی اجتماع کرده و ارادت خود را نسبت به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) ابراز می‌کنند.

وی با بیان اینکه مردمان و ماموستاهایی از کردستان برای بچه‌دار شدن به امام رضا(ع) متوسل و دعایشان‌ مستجاب شده است، افزود: همه اینها نشان از ارادت به اهل‌بیت(ع) و ساحت مقدس علی ابن موسی الرضا(ع) است.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی در بخش پایانی از سخنان خود به بررسى حدیث «سلسلة الذّهب»اشاره کرد و یادآور شد: همه ما نوکر اهل بیت(ع) هستیم و این را با افتخار بیان کرده و امیدواریم خداوند همواره این توفیق را از ما نگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید