آخرین خبرها

دیدار کارگزاران حج با نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی پیش‌ازظهر امروز در دیدار با کارگزاران حج استان کردستان که در دفتر نماینده ولی‌فقیه برگزار شد، اظهار داشت: از حضور ارزشمند مهمانان تشکر می‌کنیم.

وی با تأکید بر اینکه زائران فرصت حضور در سرزمین وحی را غنیمت شمرده و قدر لحظه لحظه آن را بدانند، گفت: عزیزان توجه داشته باشند که ثواب خواندن هر رکعت نماز در این مکان مقدس، چندین برابر نمازهای عادی است، بنابراین از این فضا و حضور نهایت استفاده را ببرند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه در میان افرادی که به حج می‌روند سالخوردگان و افراد نیازمند به مراقبت‌های ویژه حضور دارند، تصریح کرد: مردم مسن در حج مراعات شوند و جوانان هوای آنان را داشته باشند.

وی رعایت توصیه‌های بهداشتی را ضروری دانست و بیان کرد: نقش روحانی کاروان در ایجاد رغبت و انگیزه زائران بسیار مؤثر است.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی بیان کرد: ما نیز به حضور زائران حج تمتع در سرزمین وحی غبطه خورده و انتظار می‌رود که ما را هم از دعای خیر محروم نکنید.

مدیرکل حج و زیارت استان کردستان، کارگزاران، سرکاروان و روحانیون معین و کاروان‌های حج تمتع استان نیز در این دیدار در یک فضای صمیمانه به ارائه گزارش و بیان نقطه نظرات خود پیرامون برنامه‌های این سفر معنوی پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید