آخرین خبرها

معاون عقیدتی‌سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح با نماینده ولی‌فقیه در کردستان دیدار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام حسینی معاون نظارت و بازرسی عقیدتی سیاسی ستادکل نیروهای مسلح صبح امروز با نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی در این دیدار که در دفتر نماینده ولی‌فقیه برگزار شد، ضمن خیر مقدم و قدردانی از تلاش‌های نیروهای مسلح در استان اظهار داشت: نیروهای این مجموعه تلاشگر و خدمتگزار به‌صورت شبانه‌روزی در کردستان مشغول به فعالیت هستند.

وی با تاکید بر ضرورت حل مشکل سربازی طلبه‌های استان افزود: امیدواریم زمینه‌ای فراهم شود تا معضلات سرباز وظیفه‌ها و غایبان ماموستاها برطرف شود.

نماینده ولی‌فقیه در کردستان با اشاره به اینکه ۲هزار ماموستای اهل‌سنت و یکهزار نفر روحانیون و طلبه اهل‌تشیع در استان فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: ماموستایان اهل‌سنت همراه و انقلابی هستند و باید مشکل سربازی‌شان حل شود.

وی با ابراز خرسندی از اینکه طلبه‌ها و روحانیون متعهد، زحمتکش و دارای سلوک اخلاقی در حوزه عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح استان کردستان حضور دارند، عنوان کرد: انتظار می‌رود تعاملات در این حوزه تقویت شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی گفت: خوشبختانه کیفیت برنامه‌های حوزه عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح استان کردستان بسیار خوب و رضایت‌بخش است.

معاون نظارت و بازرسی عقیدتی سیاسی ستادکل نیروهای مسلح نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌شده و برنامه‌های این حوزه کاری پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید