آخرین خبرها

ملاقات نماینده ولی‌فقیه در کردستان با مردم/مشکلات شهروندان بررسی شد+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی عصر سه شنبه در راستای دیدار چهره به چهره به جهت تکریم و پاسخ به درخواست مردم و مراجعین بی واسطه به بررسی مسائل و مشکلات آنان پرداخت.
نماینده ولی فقیه در کردستان در این ملاقات مردمی از نزدیک در جریان دغدغه ها و درخواست جمعی از مراجعین مردم استان قرارگرفت و برای رفع مشکلات و رسیدگی به مسائل و مطالبات آنان اقدام نمودند.
لازم به ذکر است بدون شک یکی از مهم ترین وظایف مسئولین، ایجاد ارتباطات دو سویه با مردم است. در این ارتباط دو سویه و چهره به چهره، اقناع و جلب رضایت ارباب رجوع، شناخت و رفع فوری برخی از مشکلات مراجعین و پاسخگویی صریح و شفاف از مباحثی است که مسئولین سازمانها و ادارات می بایست مد نظر قرار دهند. گره گشایی از مشکلات مردم در سیستم اداری نظام جمهوری اسلامی ایران باید هدف نهایی تکریم باشد و هر مسئولی نه بخاطر دستورالعمل و بخشنامه و نه بعنوان یک وظیفه اضافی در کنار سایر وظایف، بلکه بعنوان یک وظیفه انسانی و دینی باید آن را مورد توجه قرار دهد.
گفتنی است؛ از ابتدای حضور حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی به کردستان، ملاقات حضوری و بدون واسطه با مردم، به‌طور مستمر در محل دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید