آخرین خبرها

نماینده ولی‌فقیه در کردستان: ایثار از صفات بارز نیروهای هلال‌احمر است/جایگاه شغلی امدادگران ارتقا پیدا کند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی پیش‌ازظهر امروز در دیدار با مدیر، معاونان و کارکنان هلال‌احمر کردستان که به میزبانی دفتر نماینده ولی‌فقیه برگزار شد، با تبریک سالروز صدمین سال تاسیس هلال‌احمر به همه فعالان این عرصه در استان اظهار داشت: «ایثار، احترام به انسانیت و جلب رضایت‌مندی مردم» از ویژگی‌های بارز نیروهای هلال‌احمر است.

وی با بیان اینکه کسی که در عرصه هلال احمر فعالیت می‌کند، باید از صفات بارز ایثار و از خودگذشتگی برخوردار باشد، گفت: نیروهای این جمعیت در همه گرفتاری‌ها و بحران‌ها در صف اول خدمت‌رسانی هستند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با ابراز خرسندی از اینکه نیروهای هلال احمر به انسانیت و خلق احترام گذاشته و نژاد و مذهب برایشان تفاوتی ندارد، خاطر نشان کرد: در بازدید میدانی هفتم فروردین ماه از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای زرینه و گردنه خان شهرستان بانه زحمات این عزیزان را از نزدیک مشاهده کردم.

وی با ذکر اینکه رضایتمندی خلق، رضایتمندی حق‌تعالی را به دنبال دارد، افزود: وقتی کسی در جایگاه و مسئولیتی قرار می‌گیرد باید مردمی و وظایف خودش را به نحو احسن انجام دهد.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی تصریح کرد: انتظار می‌رود امدادگران و نیروهای تلاشگر این جمعیت که مشکلاتی داشته، از لحاظ جایگاه شغلی ارتقا پیدا کنند تا دغدغه‌های آنان برای خدمت‌رسانی بیشتر رفع شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه با افتخار خود را خدمتگزار مردم دانسته و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد، خطاب به نیروهای هلال احمر ابراز داشت:  امیدوارم همواره در پیشبرد اهداف متعالی و بشردوستانه سربلند و موفق باشید.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کردستان نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در طول یک‌سال اخیر و برنامه‌های پیش‌رو در استان پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید