آخرین خبرها

نماینده ولی فقیه درکردستان: هلال احمر کمک کار محرومان جامعه است.

نماینده ولی فقیه درکردستان: هلال احمر کمک کار محرومان جامعه است و محور فعالیت های آن فراتر از وظایف اصیلی نشان داده می شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی پیش از ظهر دوشنبه  به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر در مرکز اداری جمعیت هلال احمر استان حاضر و ضمن تبریک این روز با مدیرعامل و کارکنان مجموعه دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه از ساختمان اداری و بخش های مختلف جمعیت هلال احمر استان از جمله حوزه مدیریت و منابع انسانی، حوزه نمایندگی ولی فقیه در مرکز هلال احمر، حوزه بهداشت درمان و توانبخشی، حوزه فیزیوتراپی، قسمت قالب گیری توانبخشی، حوزه خدمات داوطلبان، بخش انبار و تحهیزات امدادی و … بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان چگونگی روند خدمات و فعالیت های امدادی این مجموعه احیانا در حوادث پیش آمده و آمار و اقلام امدادی، گرمایشی و سرمایشی و خوراکی برای کمک رسانی قرار گرفتند. در این بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان همراه با معاونین و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر نماینده محترم ولی فقیه در کردستان را همراهی کردند که ایشان از تلاشها و زحمات شبانه روزی این مجموعه قدردانی و سپاسگزاری نمودند

دیدگاهتان را بنویسید