آخرین خبرها

نماینده ولی فقیه در استان کردستان: تعهد و تقید از ویژگی های بارز نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی صبح امروز در دیدار با فرماندهی و جمعی از پرسنل قرارگاه عملیاتی لشکر 28پیاده کردستان. ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام رحلت جانگداز پیامبراسلام (ص) و شهادت سلاله های پاکش حضرت امام حسن مجتبی و علی بن موسی الرضا(ع) در ابتدا به روایتی از امام حسن مجتبی (ع) در زندگی انسانها اشاره کرد و عنوان داشتند: امام حسن مجتبی علیه‌السلام در حدیثی گهربار سه عامل کبر و خودپسندی، حرص ورزیدن  و حسد به دیگران را موجب هلاکت، نابودی و بی ارزشی مردمان دانسته‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران را مایه تواضع و فروتنی خواند و عنوان داشتند: نیروهای دلسوز ارتش جمهوری اسلامی ایران علاوه انجام وظایف ذاتی خود و اقدامات زیرساختی،  همیشه در حوادث پیش آمده و وقایع طبیعی از جمله سیل و زلزله  کمک کار مردم و نیروهای امدادی بوده اند که این خود جای تقدیر دارد.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی انجام کار فرهنگی و کمک درراستای برپایی موکب برای ایام اربعین حسینی(ع) ا زدیگر کار ها و اقدامات شایسته ارتش دراستان برشمرد و افزودند:  تقید و تعهد در وجود نیروهای ارتش آنها را به سمت و سوی کار فرهنگی سوق می دهد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ضمن تبریک و تقدیر ازمسئولین قرارگاه عملیاتی لشکر 28پیاده کردستان به جهت برگزاری موفقیت آمیز رژه مشترک نیروهای مسلح مستقر در استان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در 31شهریورماه سال جاری افزودند: حضور نیروهای ارتش و دیگر نیروهای مسلح در استان بیانگر امنیت و سبب قوت قلب و ایجاد آرامش بیشتر برای شهروندان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید