آخرین خبرها

نماینده ولی فقیه در کردستان: اساتید و معلمین در راستای روشنگری و آگاه سازی جوانان کوتاهی نکنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی عصر سه شنبه در نشست صمیمی نخگبان و فعالان فرهنگی استان کردستان با وزیرکشور ضمن قدردانی از زحمات نیروهای انتظامی در برقراری امنیت در اغتشاشات اخیر اظهار داشتند: چه قدر خوب بود اگر در کردستان صداوسیما، نخبگان علمی، اقتصادی، سیاسی و ورزشی در وقایع اخیر بصورت علنی اظهار نظر وحمایت می کردند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با اعلام آماری از تعداد طلاب تشیع و تسنن، دانشجویان و اساتید، اعضای هیئت علمی دانشگاهها و معلمین و دانش آموزان در کل استان، بیان داشت توقع نظام و مسئولین این بود که این عزیزان به شکلی به میدان می آمدند و اجازه تحرکات به اغتشاشگران نمی دادند.

 حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی با گله مندی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و با بیان اینکه توقع و انتظار از حضور نمایندگان بیش از این بود عنوان داشتند: حضوری حمایت کننده در راستای آرامش جامعه از آنها ندیدیم و لازم بود همراه با نخبگان از هر قشری در قضایای اخیر ورود می کردند و گامی برای بیان واقعیت ها و آرامش جامعه بر می داشتند.

 نماینده ولی فقیه در کردستان گفتند: معتمدین بازاری خود کم کسانی نیستند و مشاهده شده خود این عزیزان دلسوزانه از مردم حمایت کرده و افرادی را از چنگ اعتشاشگران در آورده اند.


 ایشان در ادامه بیان داشتند: گرچه اقدامات بسیار خوب و عظیمی در حوزه فرهنگی انجام شده اما متاسفانه در این حوزه درکل کشور دچار اختلال هستیم هرچند دستگاههای فرهنگی نیازمند بازبینی و بازسازی هستند.

حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی توجه به سه گروه “دانش‌آموزان و فرهنگیان، دانشگاه‌ها خصوصا دانشگاه فرهنگیان و رسانه‌ها” درجامعه ضروری دانست و اظهارداشتند: دانشگاهها و معلمین امروز باید دانشجویان و دانش آموزان را روشنگری کرده گرچه سکوت اصلا جایز نیست.
نماینده ولی فقیه در کردستان به فعالیت ۱۷۰ خبرنگار در کردستان اشاره کرد و افزود: رسانه ها نیز ظرفیت بسیار مهمی برای آگاه سازی نسل جوان و مقابله با توطئه های دشمنان هستند و باید تقویت و مشکلاتشان برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید