آرشیو

نماینده ولی فقیه در کردستان به تلاش و جنگ رسانه‌ای غرب برای ایجاد فشار و فتنه در کشورمان به ویژه در حوادث اخیر اشاره کرد و گفت: باید خودمان را در همه عرصه‌ها به ویژه بخش رسانه‌ای برای مقابله با تبلیغات دروغین دشمن، قوی کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین  عبدالرضا پورذهبی عصر شنبه در دیدار با اساتید بسیج دانشگاه‌های کردستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: باید قبول داشت که هر کاری کنیم، دشمنان در فضای رسانه ای جلوتر از ما هستند، البته این به معنای عجز ما نیست ولی باید خودمان را قوی کنیم.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه در فضای رسانه ای دشمن، لجن پراکنی و دروغ زیاد است، افزودند: جلوی حوادث را که نمی توانیم بگیریم اما می توان با مسئله شناسی و موضع مناسب، آسیب ها را در اتفاقات مختلف و جنگ رسانه ای دشمن، کمتر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی یکی از دلایل نارضایتی های اخیر را وضعیت اقتصادی دانست و اضافه کردند: البته معیشت و اقتصاد خیلی مهم است، اما موضوع فقط این نیست، اگر مشکلات اقتصادی حل رفع شود، آیا دیگر هیچکس معترض نیست؟

ایشان با بیان اینکه بحث ایدئولوژیک، یکی از منشاهای حوادث اخیر بود، ادامه دادند: برخی به دنبال بهانه بودند، چراکه اصولا با ارزش ها و نظام اسلامی مشکل دارند.

نماینده ولی فقیه درکردستان مسائل رفتاری را از دیگر عوامل حوادث اخیر عنوان کرد و گفتند: اتفاقاتی در جامعه رخ می دهد که بسیار تاثیرگذار است، مثلا فساد، فرار نخبگان یا بیکاری بدون اثبات آن مدام نقل می شود که افکار عمومی را تحت تاثیر قرار می دهد که البته بخشی هم به مشکلات مدیریتی برمی گردد.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی یادآور شدند: امروز با انسداد و فروپاشی فکری مواجه هستیم و دانش آموزان و دانشجویان گرفتار این مسئله هستند، بنابراین تبیین حقایق و آگاه سازی نسل جوان ضروری است.

وی تاکید کردند: عده ای دائم روی فرار نخبگان مانور می دهند، اگر این موضوع حاد است پس چرا در حوزه علوم فضایی اینقدر پیشرفت کرده‌ایم؟ این در حالی است که خیلی از تحصیلکردگان ایرانی در خارج از کشور از جمله آمریکا تحصیل کرده و اکنون در کشورمان مشغول به خدمت هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با تاکید بر اینکه کشور دست اساتید دانشگاهی است، اظهار داشتند: اکنون ظرفیت‌های بزرگی‌ همچون روحانیت، بسیج اساتید، طلاب و دانشجویان وجود داشته که از این ظرفیت می‌توان در جهت جذب جوانان و آرام‌سازی فضای کشور و استان استفاده کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو
نماینده ولی فقیه درکردستان: جایگاه انسانی، علمی، اجتماعی وسیاسی زنان در نظام انقلاب اسلامی بالا رفته است

نماینده ولی فقیه درکردستان به اهمیت اسلام و انقلاب اسلامی به جایگاه و مقام زن اشاره کرد و افزودند:  جایگاه انسانی، علمی، فکری و اداری زنان بعد از انقلاب اسلامی به طور خاصی بالا رفته است و امروز در جامعه شاهد عزت مادرانه،  پیشرفت اجتماعی و سیاسی و کرامت انسانی …

آرشیو
نماینده ولی فقیه درکردستان: عمق توجه به زنان در جامعه افزایش یابد.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه عمق توجه به زنان در جامعه افزایش یابد، گفتند: در این زمینه باید با فکرهای جدید، مطالعات و روش‌های نو وارد شد و مسیر جدیدی را برای بیشتر دیده شدن بانوان در جامعه باز کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده …

آرشیو
نماینده ولی فقیه در کردستان: آموزش قرآن به نسل جوان با جذابیت همراه باشد.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی با اشاره به اینکه اگر دانش آموزان نگاه درسی به قرآن داشته باشند با آن انس گرفته و موفق خواهند شد تصریح کردند:  مسئولان و دست‌اندرکاران امر باید در این حوزه ایجاد انگیزه کرده و آموزش قرآن با جذابیت همراه شود به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده …