آرشیو

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: بسیاری از افرادی که ادعای پایبندی به عهد و انقلاب داشتند، در اتفاقات اخیر رفتار مناسبی نشان ندادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی روز چهارشنبه در یادواره و محفل معنوی شهدای شهر دلبران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ایران اظهار داشتند: مجالس و محافل شهدا دارای نورانیت و تقدس خاصی است.

نماینده ولی فقیه درکردستان با اشاره به سوره احزاب آیه ۲۳، افزودند: یک شهید یا مجاهد یا انسان تلاشگر در عرصه معنویت و زندگی دارای چند شاخصه مهم است.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی تصریح کردند: شهدا برگزیدگان و انتخاب شدگان از طرف پروردگار خود هستند ودر خیلی مواقع  شرایط فراهم نمی‌شود که همه مومنین پا به عرصه جهاد بگذارند،

ایشان بیاد داشتند:  شهدا انسان های گرانقدر و بلند مرتبه‌ای بودند که رنگ عوض نکرده و با خلوص نیت به عهد خود وفادار ماندند و ما نیز باید آنان را الگوی خود قرار دهیم.

نماینده ولی فقیه صداقت و راستگویی از دیگر ویژگی های بارز شهدا برشمرد و عنوان داشتند: شهدا انسان‌های صدیق و راستگویی هستند که با صداقت و یک رنگی قدم به میدان جهاد می‌گذارند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی تصریح کردند: ، شهدا مومنانی هستند اهل نماز و جهاد و خمس و زکات که با خدای خود معامله، و عهد بسته و در مسیر الهی وفادار به عهد و پیمان خویش هستند.

نماینده ولی فقیه به رفتار و وفاداری برخی از افراد در اتفاقات اخیر کشور اشاره کردند و افزودند: خیلی از افراد که ادعای پایبندی به نظام و انقلاب داشتند در این اتفاقات اخیر رفتار مناسبی را از خود نشان ندادند.

نماینده ولی فقیه درکردستان عنوان کرد: این کشور مملکـتِ صاحب زمان است و احدی نمی‌تواند به این کشور گزندی وارد کند در این کشور پرچم و علم امام حسین (ع)و اسلام بالا و برافراشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو
نماینده ولی فقیه درکردستان: جایگاه انسانی، علمی، اجتماعی وسیاسی زنان در نظام انقلاب اسلامی بالا رفته است

نماینده ولی فقیه درکردستان به اهمیت اسلام و انقلاب اسلامی به جایگاه و مقام زن اشاره کرد و افزودند:  جایگاه انسانی، علمی، فکری و اداری زنان بعد از انقلاب اسلامی به طور خاصی بالا رفته است و امروز در جامعه شاهد عزت مادرانه،  پیشرفت اجتماعی و سیاسی و کرامت انسانی …

آرشیو
نماینده ولی فقیه درکردستان: عمق توجه به زنان در جامعه افزایش یابد.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه عمق توجه به زنان در جامعه افزایش یابد، گفتند: در این زمینه باید با فکرهای جدید، مطالعات و روش‌های نو وارد شد و مسیر جدیدی را برای بیشتر دیده شدن بانوان در جامعه باز کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده …

آرشیو
نماینده ولی فقیه در کردستان: آموزش قرآن به نسل جوان با جذابیت همراه باشد.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی با اشاره به اینکه اگر دانش آموزان نگاه درسی به قرآن داشته باشند با آن انس گرفته و موفق خواهند شد تصریح کردند:  مسئولان و دست‌اندرکاران امر باید در این حوزه ایجاد انگیزه کرده و آموزش قرآن با جذابیت همراه شود به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده …