آخرین خبرها

کردستانی‌ها لایق بهترین خدمات هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفتند: کردستانی‌ها از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون پشتیبان نظام‌ بوده و لایق بهترین خدمات هستند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه درکردستان ، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی  امروز در دیدار اقشار مختلف مردم استان کردستان با رئیس قوه قضائیه که در استانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و خیر مقدم خدمت مهمانان اظهار داشتند: رهبر معظم انقلاب اسلامی در جدیدترین توصیفات خود درباره استان علم، ادب، فرهنگ و هنر کردستان توصیفاتی فرموده که مایه مباهات است.

نماینده ولی فقیه درکردستان گفتند:  حق بزرگ مردم شریف منطقه کردی در پشتیبانی از نیروهای مجاهد، همکاری آنان(کردستانی‌ها) چه در جنگ تحمیلی و چه در مقابله با ضدانقلاب فراموش‌نشدنی است.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی “ایمان راسخ آنان به اسلام، ارادت آنان به پیامبر اعظم(ص) و اهل بیت(ع) و وفاداری به نظام” را از دیگر توصیفات رهبر معظم انقلاب درباره کردستان خواند و افزودند: حضرت آقا همه این توصیفات را با شناخت کامل از این دیار بیان فرموده‌اند.

ایشان تصریح کردند: کردستانی‌ها لایق بهترین خدمات‌ هستند، چرا که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون پشتیبان نظام و کشورمان بوده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید